Kenniscentrum Reeën biedt ervaring in het opsporen van wilde dieren met een drone plus warmtedetectie bij jou in de buurt.

Ben jij trekker, lid van een droneteam of wil je dat graag worden? Klik dan op contactformulier en meldt je aan. Wij plaatsen je dan op Natuurdrones op de Kaart en helpen je opweg. Wil je zelf een team starten lees dan "Een natuurdrone voor...".

 

Afbeelding: Inpakken voor dronevlucht na melding via natuurdronelijst

 

Plaats

Naam

IR-detectie

E-mail


Dalfsen


Peter van den Brandhof icon Weidevogeldrone


Ja


brandhof@natuurenplatteland.n|


Markelo

droneteam
WBE Hof van Twente


Ja


fgjspijkerman@gmail.c0m


Winterswijk

droneteam
WBE Winterswijk e.o.


Ja


info@wbe-winterswijk.n|

Langbroek

droneteam
WBE Krommerijn

Ja

 


Nijkerk

droneteam
WBE Nijkerk


Ja


wbenijkerk@gmail.c0m


Speuld


Reinier Vissia


Ja


reinier1971@gmail.c0m


Denekamp


Stephan Bouhuis


Ja


stephan.bouhuis@kpnmail.n|


Hengelo


Robin Dragstra


Ja


Robin@dragstra.n|


Vorden


droneteam KCR icoon: Kenniscentrum Reeën


Nee


beheerder@kenniscentrum-reeen.n|


Voorst


Jeroen Ilbrink


Ja


info@agriair.n|


Valkenburg
a/d Geul


Flying Eye


Ja


flyingeye.nl@gmail.c0m
tel.: +31 6 53 49 80 28


de Bilt

Reekalfjes reddingsteam
Het Utrechts Landschap


Ja


info@utrechtslandschap.n|


Rozendaal


Stichting Landschapsbeheer Gelderland


Ja


info@landschapsbeheergelderland.n|


Reeuwijk


Anton de Wit icon Weidevogeldrone

Ja


wit.acde@gmail.c0m


Drunen


Ton Hannink icon Weidevogeldrone


Ja


ton@hanninkton.n|


Eindhoven


Mark de Haan


Ja


mark@aeret.n|

Wageningen


Frans van Bommel

Ja

info@vanbommel-faunawerk.n|

Arnhem


Jasja Dekker

Ja

info@jasjadekker.n|


Bunschoten


Wilhelm Bos icon Weidevogeldrone


Ja


wilhelm.bos@collectiefeemland.n|


Purmerend

ANLb
Water, Land & Dijken


Ja

 


Krimpenerwaard

Agrarisch Collectief
Krimpenerwaard


Ja


kantoor@weidehofkrimpenerwaard.n|


Aduard


Mark Schuurman


Ja


schuurmanmark@yahoo.c0m


Bentelo


Roger Borre


Ja


info@dronexpert.n|


Natuurdrone op de Kaart is een initiatief van Kenniscentrum Reeën

We geven u graag in overweging ons een bijdrage te schenken

U kunt uw bijdrage overmaken op bankrekeningnummer
NL88 RBRB 0706 6041 64
t.n.v. Kenniscentrum Reeën te Vorden
of via
PayPal, de veilige en complete manier van online betalen.

 


www.over-reeen.nl
0575-556717
Prins Clauslaan 6
7251 AS te Vorden, Nederland

ContactTwitterFacebook
Bank: NL88 RBRB 0706 6041 64
KvK-nr: 58588892

Logo Kenniscentrum Reeën

Cookies instellen